515 247 419 17 225 41 14
NAPISZ DO NAS biuro@eurobetlancut.pl

INFORMACJE O FIRMIE EUROBET

Firma EUROBET powstała w 2005 roku a założycielami są Panowie Tadeusz Otręba oraz Aleksander Sidor, którzy na bazie byłego zakładu produkcyjnego ROBOTNIK zapoczątkowali działalność Firmy EUROBET. W początkowym okresie swojej działalności cała produkcja odbywała się na węźle betoniarskim SETTER o wydajności 40 m 3 /h. Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów jak również wymagania stawiane przez duże firmy budowlane w celu poprawy konkurencyjności, jak i zwiększenia asortymentu oferowanych produktów oraz podniesienia jakości oferowanych produktów nasza Firma w 2008 roku zakupiła nowoczesny węzeł betoniarski Firmy LIEBHERR wraz z nowoczesnym kontenerem grzewczym o wydajności 100m 3 /h w całości sterowany komputerowo.

W celu sprostania stawianym wymaganiom jakościowym przez rynek nasza firma zakupiła również labolatorium do badania stwardniałego betonu w celu utrzymania wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę produktów jest nawiązanie stałej współpracy z największymi Firmami budowlanymi w naszym kraju: STRABAG, BUDIMEX, SKANSKA, ERBUD, DRAGADOS, KELLER przy realizacji dużych inwestycji infrastrukturalnych takich jak budowa Autostrady A4,

Drogi ekspresowej S19, Obwodnicy Leżajska. Nasza firma nie zapomina również o lokalnych Firmach budowlanych, które chętnie nawiązują z nami współpracę, są to miedzy BESTA, HARTBEX, INŻYNIERIA, AJ PROFIBUD, SAGAT, DOMREX.

Bardzo ważny jest dla nas klient indywidualny i jego zadowolenie z oferowanych usług przez naszą firmę. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane zamówienia były zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów a jakoś na jak największym poziomie.